Skip to content

Indywidualne zajęcia

Indywidualne przygotowanie do porodu to coś więcej niż szkoła rodzenia.

Każda z nas ma inny pomysł na poród. Nasze ciąże przebiegają inaczej, mamy różne priorytety. Dlatego właśnie indywidualne podejście jest największą zaletą moich zajęć. Mamy dużo opcji i możliwości. Poród: naturalny, w znieczuleniu, przez cesarskie cięcie,  w wodzie, w szpitalu, domowy, z partnerem, z doulą, poród bliźniąt, pierwszego dziecka, kolejnego dziecka, poród w ciąży wysokiego ryzyka, niskiego ryzyka itd…Zatem czy chciałabyś takiego przygotowania z indywidualnym podejściem, nastawionym tylko na Twoje potrzeby?

Oferuję Ci dwa pakiety: Dobry Poród &  Dobry Poród Komfort

Dzięki zajęciom:

Zajęcia bazują na programie, który w razie potrzeby, indywidualnie modyfikuje i dostosowuje do Twoich potrzeb.

Program (załączony poniżej) powstał na bazie pracy indywidualnej z parami, towarzyszenia przy porodach, prowadzenia warsztatów oraz konsultacji online. Efekt rozmów, słuchania, wspierania, udziału w szkoleniach.

Aby zadbać o twój komfort i dać Ci gwarancje zajęć w czasach pandemii, pierwsze spotkanie odbywa się online. Dzięki takiemu rozwiązaniu godziny są bardziej elastyczne, łatwiej jest też dostosować je do Twojego kalendarza. Nie będzie to suchy wykład, czy gotowe nagranie. Będziesz mogła mi zadawać pytania na bieżąco, a wizualizacje pomogą ci lepiej zapamiętać i przyswoić materiał. To świetny wstęp do zajęć praktycznych. 

Na drugim spotkaniu będziesz mogła poćwiczyć m.in. pozycje porodowe czy świadomy oddech. Pokażę Ci także gadżety, które pomagają w łagodzeniu bólu. Plan porodu, wstęp do połogu to kolejne ważne tematy. Te zajęcia, to spora dawka teoretyczno-praktycznej wiedzy.  Przeznaczamy na nie około 3 godziny. Tym razem spotkamy się u ciebie w domu. 

Jeśli tata bierze udział w zajęciach to program jest dostosowany także do niego. Omówimy m.in. najczęstsze obawy ojców, a także rolę ich wsparcia w porodzie i połogu. Często w trakcie zajęć widzę ulgę na twarzach partnerów. Mężczyźni chcą mieć wiedzę i kompetencje na temat porodu, tego co będzie się działo i tę wiedzę dostają. A im lepiej rozumieją działanie mechanizmów i fizjologii, tym lepiej wspierają swoje partnerki. 

Spotkanie I
(online)

Spotkanie II
(u ciebie w domu)

To co najbardziej cenią sobie moje kursantki to kontakt pomiędzy zajęciami, przed porodem i po porodzie. Oferuję Ci moje wsparcie online. Możesz do mnie napisać w razie wątpliwości. Może będziesz się zastanawiać czy to już poród? Może dowiesz się, że partner nie może Ci towarzyszyć, albo konieczna jest indukcja? Pytań może być wiele. Podpowiem co możesz zrobić, żeby zadbać o swój komfort.

Połóg to także wymagający czas w którym pojawia się wiele pytań. Czasem pojawiają się trudności w karmieniu piersią, czy dopada nas baby blues. Dlatego będę dla Ciebie dostępna również przez 2 tygodnie po porodzie.

Zobaczysz również jak w prosty sposób, możesz się zrelaksować dzięki masażowi. Jak możesz go wykorzystać na początku porodu, a także jeszcze w ciąży. Pokażę Twojemu partnerowi jak za pomocą kilku prostych ruchów może pomóc Ci się wyciszyć i zmniejszyć odczuwanie bólu. To także niezwykle odprężające!

Pakiet komfort to kopalnia wiedzy. To kolejny krok przybliżający Cię do doświadczenia dobrego porodu i połogu. Otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów online dotyczących porodu i połogu. Otrzymasz także jeden z trzech ebooków o porodzie, który sama wybierzesz! Wszystko w jednym miejscu, kiedy będziesz tego potrzebować.

Zwiększ swój KOMFORT dzięki:

Dobry Poród 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tell

Dobry Poród Komfort

DOJAZD: Stacjonarne działam w obrębie Suðurland (do Víku). Dojeżdżam także do Reykjavíku, Keflavíku i okolic

Cennik dojazdu:

  • okolice Selfoss i Hveragerði 3000-3500 ISK
  • Reykjavík i okolice 5000 ISK
  •  Keflavíku i okolice 6000 ISK

Jeśli nie mieszkasz w tym obszarze to istnieje możliwość przygotowania online w postaci indywidulanych zajęć lub kursów online.  Zapisz się do bezpłatnego, mailowego informatora Rodzę na Islandii, a kiedy będzie startować następny grupowy kurs online, otrzymasz maila zapowiadającego zapisy 🙂