Skip to content

Indywidualne zajęcia

Indywidualne przygotowanie do porodu to coś więcej niż szkoła rodzenia.

Zajęcia składają się z dwóch spotkań indywidualnych oraz modułu online. Zwróć uwagę, że poród to dla większości osób dość intymna sprawa. W trakcie zajęć grupowych nie każdy ma odwagę pytać czy dzielić się z grupą swoimi rozterkami, wątpliwościami. W trakcie zajęć indywidualnych jest to łatwiejsze. Ja skupiam się tylko na Was, dostosowuje tempo zajęć do ciebie i partnera (jeśli też bierze udział). Wszystko w miłej i kameralnej atmosferze.

Dzięki zajęciom:

Dzięki modułowi online, będziesz mogła podzielić się swoją historią porodową. Kobiety często mają potrzebę opowiedzieć jak wyglądał ich poród. Chcą być wysłuchane i nie oceniane. Pomaga to domknąć etap ciąży. Na bieżąco będziesz też mogła rozwiać swoje wątpliwości dotyczące połogu i zachowań swojego dziecka. Pierwsze tygodnie po porodzie potrafią być wymagające. Nie zawsze jest taka jak sobie wyobrażałyśmy. Dobrze mieć kogoś, kto nas weprze, wysłucha i odpowie na nurtujące nas pytania. Zawsze staram się wzmacniać wasze kompetencje rodzicielskie i wspierać aktualne potrzeby.

Spotkanie I

Spotkanie II

Spotkanie III

Spotkanie pierwsze i drugie odbywają się u ciebie w domu i każde z nich trwa około 2 – 2.5h. Spotkanie trzecie odbywa się online i przeznaczamy na nie około godziny. Jeśli podczas sesji online nie chcesz omawiać swojego porodu, nie ma problemu. Przejdziemy od razu do czwartego trymestru.

 W zajęciach możesz uczestniczyć sama lub z partnerem. Jeśli tata bierze udział w zajęciach to program jest dostosowany także do niego. Omówimy m.in. najczęstsze obawy ojców, a także rolę ich wsparcia porodzie i połogu. Jeśli to twój kolejny poród dostosujemy program zajęć do Twoich potrzeb.

DOJAZD: Stacjonarne działam na terenie Reykjavíku i okolic, a także w obrębie Suðurland (do Víku). Jeśli nie mieszkasz w tym obszarze to istnieje także możliwość przygotowania online.  Konsultacje online lub Szkoła rodzenia online

Cena pakietu: 14 900 ISK