Skip to content

KURS ONLINE-PIERWSZY PORÓD

Zmniejsz lęk przed porodem w 14 dni

Przestań obawiać się bólu i porodu. Otrzymaj wsparcie i wiedzę jakiej do tej pory ci brakowało. Na luzie i bez tematów tabu.

Na początek chcę Ci powiedzieć, że cieszę się, że tu jesteś. To zupełnie okej, że masz obawy, że się martwisz. Problem polega na tym, że nikt tych obaw nie rozwiewa, że nie ma z kim szczerze i bez skrępowania porozmawiać. Co z kupą w porodzie? Czy nacięcie krocza boli? Czy dziecko ma się okej? A co jeśli się nie obróci? Czy wytrzymam ból?

Czasem dyskretnie próbujemy szukać odpowiedzi, ale jesteśmy zbywane słysząc teksty w stylu „poród trzeba przeżyć” , „tyle kobiet rodzi to i ty dasz radę”, albo w kontekście niepokojących objawów ciążowych „to normalne”. I temat się kończy.

Często nasze obawy są bagatelizowane, zamiatane pod dywan. Nie jesteś tylko brzuchem, który nosi dziecko i ma je urodzić. Mało kto widzi w nas żywe istoty, które mają prawo się bać i potrzebują zaopiekowania i odpowiedzi. Ciąża i poród to czas, kiedy tego zaopiekowania i wsparcia potrzebujemy najbardziej na świecie.

Kurs to właśnie ten brakujący element wsparcia i informacji. To miejsce, w którym nie ma „głupich” pytań. Możesz pytać o wszystko bez skrępowania – będziemy pracować w kobiecym gronie i będą tam kobiety takie jak ty. Obawiające się porodu, mające wiele wątpliwości i rozterek.

A ja jestem po to, żeby te rozterki rozwiać. Zaopiekować się twoimi obawami, odpowiedzieć na nurtujące pytania i pokazać Ci, że poród może być dobrym doświadczeniem.

Jeśli:

Najbliższa edycja kursu planowana jest na jesień 2021