Skip to content

Konsultacja online

Wsparcie i wiedza bez wychodzenia z domu

Konsultacje online to dobry sposób na przygotowanie się do porodu lub otrzymanie wsparcia po porodzie. Nie każda para (szczególnie na emigracji) ma możliwość uczęszczać do szkoły rodzenia. Czasami blokadą jest język, innym razem jest to odległość, czy stan zdrowia. Albo tak jak w aktualnej sytuacji pandemia.

Dobra wiadomość jest taka, że mamy internet i możemy temu zaradzić. Dzięki konsultacjom możesz przygotować się do porodu z domu. Celem spotkań jest rozwianie Twoich wątpliwości, zrozumienie jak przebiega poród, czy jak działa laktacja. Wiedza pomoże Ci zmniejszyć lęk i niepewność oraz zrozumieć co jest dla Ciebie ważne. Odpowiednie przygotowania zwiększy szansę na twój dobry poród. 

Pracuję przede wszystkim z kobietami i parami mieszkającymi w Polsce i na Islandii. Zdarza mi się też współpracować z osobami z innych części świata, np. Izraela, Niemiec, Włoch.

Obawiasz się porodu? Wytłumaczę Ci jak on wygląda, czego się spodziewać, jak możesz łagodzić ból.

Chciałabyś karmić piersią? Zastanawiasz się czy będziesz mieć pokarm? Opowiem ci jak działa laktacja, w jakich pozycjach możesz karmić, jakie są fakty i mity dotyczące karmienia. Zapewnię Ci niemedyczne wsparcie laktacyjne oraz doświadczenie mamy długo karmiącej piersią.

Poród to nie koniec, to dopiero początek przygody. A połóg potrafi zaskoczyć swoją intensywnością. Jeśli chcesz się do niego przygotować, ułatwić sobie start w macierzyństwo, albo własnie przez niego przechodzisz to śpieszę z pomocą. Podpowiem Ci jak przetrwać ten czas, powiem co możesz zrobić, żeby było łatwiej. Jak ogarnąć siebie i noworodka przez te pierwsze tygodnie

Zasiadłaś do planu porodu, ale nie wiesz jak się do niego zabrać? Nie wiesz co znaczą niektóre terminy lub na co się zdecydować? Wszystko Ci wyjaśnię. Opowiem o twoich opcjach oraz możliwościach. Przedstawię plusy i minusy potencjalnych decyzji. Tworzenie planu porodu to fajne zajęcie. To kolejny krok na drodze do dobrego porodu.

Nie masz wsparcia? Partner nie podziela twojej wizji porodu, albo spędza całe dnie w pracy? Rodzina bojkotuje wszystkie twoje rodzicielskie decyzje i przez to czujesz się fatalnie? Pojawiły się trudności w karmieniu piersią? Jestem tu dla Ciebie.

Jesteś tatą? Mężczyźni są niestety często pomijani, a to duży błąd. Też mogą aktywnie włączyć się w rodzicielstwo od samego początku. Rozwieję Twoje wątpliwości na temat porodu, powiem Ci czego się spodziewać i rozprawię się ze wszystkimi mitami. Opowiem Ci również o połogu, bo to bardzo wymagający czas dla całej rodziny. Dzięki wiedzy którą zdobędziesz, będzie Ci łatwiej się w tym odnaleźć i wspierać Twoją partnerkę. Wspólnie świadomie wkroczycie w rodzicielstwo.

Przykładowe tematy konsultacji

Pojedyncza konsultacja trwa godzinę. Możesz też zdecydować się na pakiet przygotowujący do porodu w skład którego wchodzą 4 konsultacje. Terminy ustalamy indywidualnie. 

Pamiętaj, udzielam niemedycznego wsparcia informacyjnego, emocjonalnego i laktacyjnego.

 Nie diagnozuję i nie jestem lekarką.

Cena 3500 ISK

Konsultacja jednorazowa (1 godzina)

Cena 11900 ISK

Pakiet czterech konsultacji (4 godziny)